Już od 2010 roku gościmy naszych klientów w Obiadowie w Bielsku-Białej - miejscu, gdzie każdy za niewielkie pieniądze posili się do syta pysznym, domowym jedzeniem. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta oraz sercu i zaangażowaniu członków naszej ekipy zyskaliśmy zaufanie setek bielszczan, którzy stołują się u nas regularnie.

Kto dla Ciebie gotuje?

Wszystkie dania wychodzą spod ręki doświadczonych kucharek, mających za sobą dziesiątki lat praktyki w domowym i komercyjnym gotowaniu. Pracujemy w komfortowych warunkach i nowocześnie wyposażonych wnętrzach. Lubimy naszych gości i siebie nawzajem; działamy z werwą i uśmiechem na twarzy. Odwiedź nasz lokal, by przekonać się o tym osobiście – dzięki otwartej kuchni zajrzysz za kulisy naszej pracy, a potrawy gotowane z sercem zasmakują Ci jeszcze bardziej!

Jak gotujemy?

Tradycyjne polskie smaki to znak rozpoznawczy Obiadowa – gotujemy tak, jak nauczyły nas mamy i babcie. Nie korzystamy z mrożonek, półproduktów ani wzmacniaczy smaku, a posiłki przygotowujemy codziennie od podstaw. Bazą naszych posiłków są sezonowe produkty od lokalnych dostawców. Farsze, kiszonki i przetwory robimy na miejscu, osobiście mielimy mięso i wyrabiamy ciasto. Nakładamy na talerze „od serca”, nie żałujemy masła ani śmietany, ale pamiętamy i o tych, którzy dbają o linię: sałatki, surówki i świeżo wyciskane soki są w naszej stałej ofercie.

Jak długo będziesz czekał?

Posiłki wydajemy praktycznie „od ręki” – po złożeniu zamówienia w lokalu nie czekasz dłużej, niż kilka minut. Szybka obsługa w połączeniu z bezpośrednim sąsiedztwem dworców PKS i PKP czynią Obiadowo idealnym miejscem na posiłek w podróży. Staramy się również, by nasze obiady na dowóz, trafiły do klientów jak najszybciej to tylko możliwe. Zawsze ciepłe i smaczne tak jak na miejscu.

Tu jesteś u siebie

W Obiadowie podejmiemy Cię tak, jak we własnym domu. Witamy z imienia naszych stałych klientów (a mamy ich naprawdę sporo!), znamy ich zwyczaje i upodobania kulinarne. Dbamy także o komfort najmłodszych gości: w lokalu skorzystasz z przewijaka, pieluch i krzesełka do karmienia. Na starsze dzieci czekają zabawki i ekran z wyświetlanymi na życzenie bajkami.

Nasza misja jest prosta. Obsługiwać klientów, tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Dlatego uśmiech nigdy nie schodzi nam z twarzy :-)

Zadzwoń