Obiadowo.pl

 

O nas

 

Z wielką przyjemnością witamy Cię na stronie Obiadowa i zapraszamy do naszego lokalu w Bielsku-Białej na pyszne domowe obiady, sałatki i kanapki. Jesteśmy przekonani, że w chwili, gdy przekroczysz jego próg, dołączysz do grona naszych uradowanych i najedzonych klientów.

 

 

Jak się to wszystko zaczęło?

 

Idea powstania Obiadowa – miejsca, gdzie każdy za niewielkie pieniądze będzie mógł się posilić smacznie i do syta – powstała w głowie Czarka – założyciela firmy. Zorganizował on ekipę, spod której rąk wychodzą przepyszne posiłki. Zadbał także o bardzo dogodną lokalizację – w centrum Bielska-Białej.

 

Pierwsze obiady zaserwowaliśmy początkiem marca 2010 roku. Od tej pory dla miłośników naszej kuchni przygotowaliśmy tysiące obiadów. Dynamicznemu rozwojowi towarzyszy zwiększanie się liczby usług, które przygotowujemy dla klientów Obiadowa. Zajmujemy się również między innymi kompleksowym dostarczaniem posiłków na imprezy okolicznościowe.

 

Szanujemy Twój czas, dbamy o Twoje podniebienie

 

Nasze główne hasło „smacznie i tanio” zobowiązuje. Nie korzystamy z mrożonek, półproduktów, chemicznych dodatków. Stawiamy na świeże produkty oraz najwyższą staranność wykonania. Nasza kuchnia zawsze jest czysta, a produkty przechowywane w sterylnych warunkach.

Przygotowujemy zarówno tradycyjne potrawy, jak dania, które ciężko znaleźć w menu innych lokali.

 

Dzięki grupie doświadczonych kierowców natychmiastowo realizujemy zamówienia. Jeśli więc nie chcesz tracić czasu na wyjście z biura lub mieszkasz z dala od naszej siedziby, po prostu skontaktuj się z nami. W obrębie Bielska dowieziemy prosto na Twój stół gorący, świeży obiad, kanapeczki lub sałatki – GRATIS.

 

Zapraszamy Cię oczywiście do naszego lokalu na ulicy Piastowskiej, gdzie w miłej atmosferze zjesz posiłek, poznasz nas osobiście oraz zobaczysz miejsce, skąd codziennie, w różne części miasta ruszają przepyszne posiłki Obiadowa.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 • GRZECZNY GRZEŚ

  Pierś kurczaka, pestki dyni, sałata lodowa, czerwona cebula, świeży ogórek, ser gouda, tosty. Sos do wyboru.

 • Zupa szczawiowa

  Wiosenna zupa na wywarze z mięsa podana ze śmietana zaciągnięta jajkiem.

 • MICHA MNICHA

  sałata lodowa, pomidor, ogórek, kukurydza, czerwona cebula, ser feta, ser mozarella, ser camembert, ser gouda, sos sałatkowy

 • TUŃCZYK W OTCHŁANI

  sałata lodowa, pomidor, ogórek, kukurydza, czerwona cebula, jajko, tuńczyk, oliwki, ser gouda, sos sałatkowy

 • Kapsa juhasa czyli schab faszerowany

  dodatki: Ziemniaki
  Schab faszerowany pieczarkami z cebulką, panierowany smażony z dwóch stron. Wspaniale smakuje z ziemniakami i surówkami.

 • Lazania mięsna

  Włoska kuchnia nie ma sobie równych. Makaron, pomidory i mielone mięso w pysznym sosie beszamelowym i pomidorowym.

 • Filet z kurczaka sou te i mizeria

  Pierś z kurczaka smażona sou te czyli w samej mące podana z gotowanymi ziemniakami i mizeria.. Trzeba spróbować koniecznie!

 • Kotlet schabowy w pozycji klasycznej

  dodatki: Ziemniaki, Zasmażana kapusta
  Panierowany kotlet schabowy świeży i pachnący. Podany z ziemniakami i kapustą zasmażaną lub z ziemniakami surówkami.

 • Sok wyciskany 100%
  (marchewkowy, jabłkowy, mieszany)

  100% soki wyciskane na miejscu po zamówieniu od ciebie. Świeże pożywne i bez żadnych dodatków.

 • Kompot owocowy

  Gotowany z owoców sezonowych codziennie świeży kompot. Polecam do obiadu

naleśniki na obiad sałatka