Obiadowo.pl

 

O nas

 

Z wielką przyjemnością witamy Cię na stronie Obiadowa i zapraszamy do naszego lokalu w Bielsku-Białej na pyszne domowe obiady, sałatki i kanapki. Jesteśmy przekonani, że w chwili, gdy przekroczysz jego próg, dołączysz do grona naszych uradowanych i najedzonych klientów.

 

 

Jak się to wszystko zaczęło?

 

Idea powstania Obiadowa – miejsca, gdzie każdy za niewielkie pieniądze będzie mógł się posilić smacznie i do syta – powstała w głowie Czarka – założyciela firmy. Zorganizował on ekipę, spod której rąk wychodzą przepyszne posiłki. Zadbał także o bardzo dogodną lokalizację – w centrum Bielska-Białej.

 

Pierwsze obiady zaserwowaliśmy początkiem marca 2010 roku. Od tej pory dla miłośników naszej kuchni przygotowaliśmy tysiące obiadów. Dynamicznemu rozwojowi towarzyszy zwiększanie się liczby usług, które przygotowujemy dla klientów Obiadowa. Zajmujemy się również między innymi kompleksowym dostarczaniem posiłków na imprezy okolicznościowe.

 

Szanujemy Twój czas, dbamy o Twoje podniebienie

 

Nasze główne hasło „smacznie i tanio” zobowiązuje. Nie korzystamy z mrożonek, półproduktów, chemicznych dodatków. Stawiamy na świeże produkty oraz najwyższą staranność wykonania. Nasza kuchnia zawsze jest czysta, a produkty przechowywane w sterylnych warunkach.

Przygotowujemy zarówno tradycyjne potrawy, jak dania, które ciężko znaleźć w menu innych lokali.

 

Dzięki grupie doświadczonych kierowców natychmiastowo realizujemy zamówienia. Jeśli więc nie chcesz tracić czasu na wyjście z biura lub mieszkasz z dala od naszej siedziby, po prostu skontaktuj się z nami. W obrębie Bielska dowieziemy prosto na Twój stół gorący, świeży obiad, kanapeczki lub sałatki – GRATIS.

 

Zapraszamy Cię oczywiście do naszego lokalu na ulicy Piastowskiej, gdzie w miłej atmosferze zjesz posiłek, poznasz nas osobiście oraz zobaczysz miejsce, skąd codziennie, w różne części miasta ruszają przepyszne posiłki Obiadowa.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 • GRZECZNY GRZEŚ

  Pierś kurczaka, pestki dyni, sałata lodowa, czerwona cebula, świeży ogórek, ser gouda, tosty. Sos do wyboru.

 • Biały barszcz

  Pyszna zupa gotowana na wywarze z mięsa.

 • Kotlet De Volaille

  dodatki: Ziemniaki
  Filet z kurczaka zawijany z masłem czosnkowym w środku. Panierowany i smażony na świeżym pachnącym głębokim oleju słonecznikowym.

 • Filet z kurczaka panierowany

  dodatki: Ziemniaki
  Mięso z piersi kurczaka. Panierowane i smażone na świeżym oleju. Serwujemy z ziemniakami i zestawem surówek.

 • Bigos domowy z ziemniakami

  Bigos przygotowany z mieszanych kapust i sześciu rodzai mięs i wędlin. Podany z ziemniakami - musisz skosztować!

 • Kotlet schabowy panierowany

  dodatki: Ziemniaki, Zasmażana kapusta
  Panierowany kotlet schabowy świeży i pachnący. Podany z ziemniakami i kapustą zasmażaną lub z ziemniakami surówkami.

 • Kompot owocowy

  Gotowany z owoców sezonowych codziennie świeży kompot. Polecam do obiadu

naleśniki na obiad sałatka